۱نفر مدیرعامل منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر را گردن بگیرد؛ از پشت پای مدیران عامل به حضور در جلسات بی خاصیت شورای راهبردی تا ایجاد چالش در فرودگاه

۱نفر مدیرعامل منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر را گردن بگیرد؛ از پشت پای مدیران عامل به حضور در جلسات بی خاصیت شورای راهبردی تا ایجاد چالش در فرودگاه
مدیرعامل منطقه ویژه پتروشیمی حالا بعد از بی خاصیت کردن شورای راهبردی دنبال فتح قله‌ای جدید است و با پیگیری‌هایی که انجام داده در آستانه به دست گرفتن مدیریت فرودگاه بندر ماهشهر، که یکی از استراتژیک ترین اماکن شهرستان است قرار گرفته و بنا به اخبار رسیده رییس فرودگاه را هم مشخص کرده است!
یک نفر مدیرعامل منطقه ویژه پتروشیمی را گردن بگیرد؛ از پشت پای مدیران عامل به حضور در جلسات بی خاصیت شورای راهبردی تا ایجاد چالش در فرودگاه بندرماهشهر

به گزارش ماه‌خبر؛ پتروشیمی های بندرماهشهر طی سال‌های گذشته کجدار و مریز و گاها به اجبار به موضوعات و کمبودهای منطقه ورود کرده‌اند که برخی از این اقدامات هم ماندگار، اساسی و مایه پیشرفت شهرستان بندرماهشهر بوده است.

با توسعه شرکت‌ها و با هدف اینکه این اقدامات بصورت هدفمند انجام شود، شورای راهبردی به ریاست مدیرعامل سازمان منطقه ویژه تشکیل شد و به همراه مدیران عامل شرکت‌‌های پتروشیمی بصورت دوره‌ای مبالغی جهت رفع مشکلات و توسعه منطقه تخصیص پیدا می‌کرد و نحوه هزینه کرد هم به مدیریت شهرستان سپرده شد.

برزگر از همان روزهای اولی که پا به سازمان گذاشت وعده‌ی شفاف سازی درباره نحوه‌ی هزینه کرد اعتبارات را داد، وعده‌ای که بسیار خوب، به جا و امیدوار کننده بود. اما دیری نپایید که این شفاف سازی جای خود را با مانع تراشی‌های رییس شورای راهبردی عوض کرد و گره‌‌ای که در آن زمان با دست باز می‌شد حالا دیگر با دندان هم باز نمی‌شود.

پیام برزگر که آرمان خود را در تکیه دادن بر صندلی مدیریت سازمان منطقه ویژه میدید، با بی تجربگی و تصمیماتی خام خود، انسجام سال‌های گذشته‌ی شورای راهبردی را بهم ریخت به نحوی که مدیران عامل شرکت های پتروشیمی در جلسات تصمیم ساز شورای راهبردی حاضر نمی شوند!

شاید ریشه‌ی این کم محلی مدیران عامل به شورای راهبردی و مصوبات آن، نحوه تعامل برزگر با سایر مدیران باشد. بسیاری معتقدند مدیرعامل سازمان منطقه ویژه به جهت پشتوانه‌ی حمایت خانوادگی که پشت سر خودش احساس می‌کند در کنار عدم تجربه‌ی کافی برای حضور در این سطح مدیریتی، علاوه بر ادبیاتی تهاجمی، علاقه‌ی وافری به مصادره کردن کارها دارد که چندان خوشایند سایر مدیران عامل نیست.

در نهایت دود این عدم تعامل میان مدیرعامل سازمان منطقه ویژه و سایر مدیران پتروشیمی‌ها هم به چشم شهروندان رفته به گونه‌ای که برای اولین بار در سال‌های اخیر حتی یک ریال هم از ابتدای سال ۱۴۰۲ در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی از سوی شورای راهبردی مصوب و اجرایی نشده است.

برزگر حالا بعد از بی خاصیت کردن شورای راهبردی دنبال فتح قله‌ای جدید است و با پیگیری‌هایی که انجام داده در آستانه به دست گرفتن مدیریت فرودگاه بندرماهشهر، که یکی از استراتژیک ترین اماکن شهرستان است قرار گرفته و بنا به اخبار رسیده رییس فرودگاه را هم مشخص کرده است!

هرچند که انتقادات فراوانی به نحوه مدیریت فرودگاه بندر ماهشهر طی سال‌های گذشته وجود دارد اما سابقه برزگر در نابودسازی مجموعه‌های تحت مدیریتش و عدم علاقه‌ی کارکنان فرودگاه به جابجایی و تغییر کارفرما و مخالفت شورای تامین با تصمیم های برزگر ، چراغ اخطاری را روشن کرده که ورود تخصصی و غیراحساسی به این موضوع حساس را لازم کرده است.

نمادک سایت
نمادک سایت
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.