کد خبر : 2053
تاریخ انتشار : دوشنبه 10 بهمن 1401 - 9:51

پروژه ارزیابی، تست و مدلسازی مجدد سیستمهای مربوط به اسپرینکلر واحدهای ۱۲۱ ، ۳۲۰ و۳۳۰

پروژه ارزیابی، تست و مدلسازی مجدد سیستمهای مربوط به اسپرینکلر واحدهای ۱۲۱ ، ۳۲۰ و۳۳۰
مناقصه پروژه ارزیابی، تست و مدلسازی مجدد سیستمهای مربوط به اسپرینکلر واحدهای 121 ، 320 و330 پتروشیمی کارون برگزار می گردد.

تاریخ آخرین مهلت تحویل اسناد ارزیابی:

یکشنبه، ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

تاریخ شروع توزیع اسناد :

دوشنبه، ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

تاریخ پایان توزیع اسناد :

دوشنبه، ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۹

تاریخ آخرین مهلت تحویل اسناد :

یکشنبه، ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

مبلغ فروش اسناد :

۰

مبلغ برآورد:

۰ریال

مبلغ ضمانتنامه:

۳۵,۰۰۰,۰۰۰ریال

قابل توجه متقاضیان گرامی

چنانچه هنگام مطالعه اسناد و مدارک مناقصه، بنظر شرکت کننده نکات مبهم و یا ناقص وجود داشته باشد که نیاز به شرح و توضیح بیشتری باشد شرکت­کننده می ­بایست سؤالات مورد نظر خود را در جلسه توجیهی که مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ساعت ۱۱:۰۰ در مجتمع پتروشیمی کارون به آدرس: منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی-سایت۲-مجتمع پتروشیمی کارون برگزار خواهد شد، مطرح نماید.

چنانچه در نتیجه این استفسار اطلاعات و توضیحاتی بدست آید که در اسناد و مدارک مناقصه منعکس نباشد مراتب کتباً باطلاع استفسار کننده و همچنین سایر شرکت کنندگان خواهد رسید. هر نوع توضیح یا تجدید نظر، اضافه یا حذف مطلبی از مفاد مناقصه رسماً انجام و طی نامه از طریق سامانه پایگاه جامع معاملات پتروشیمی کارون (منوی پیام ها) ارسال می­گردد.

این ضمائم جزء مدارک مناقصه منظور خواهد گردید، بنابراین مبلغ پیشنهادی شرکت کنندگان صرفاً بر این اساس که تمام شرایط مناقصه توسط شرکت کننده مطالعه و پذیرفته شده است و مطرح نمودن شرایط احتمالی دیگری غیر شرایط مندرج در اسناد که مدنظر پیشنهاد دهنده می باشد مسموع نبوده و وجاهت قانونی ندارد. مضافاً اینکه به پیشنهادهای مبهم، مشروط و غیره به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد.

شایان ذکر است ارسال کلیه اسناد پاکت های ارزیابی کیفی، الف (ضمانت نامه شرکت در مناقصه) و ج (پیشنهاد قیمت) می بایست حاوی مهر شرکت و امضای دارندگان حق امضای مجاز بوده و بصورت آپلود اسناد در سامانه صورت پذیرد.

نکته مهم: ارسال تمامی اسناد به صورت الکترونیکی و آپلود در سامانه معاملات پتروشیمی کارون می باشد. علاوه بر آپلود الکترونیکی پاکت “الف” ارسال آن به صورت فیزیکی الزامی می باشد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.