کد خبر : 1362
تاریخ انتشار : شنبه 7 آبان 1401 - 11:21

نرخنامه آژانس ها در بندرماهشهر رعایت نمیشود؛ هیچ نظارتی وجود ندارد

نرخنامه آژانس ها در بندرماهشهر رعایت نمیشود؛ هیچ نظارتی وجود ندارد

با آغاز فصل مدارس و دانشگاه ها استفاده شهروندان از آژانس های مسافربری افزایش یافته است. اما در این میان افزایش خودسر کرایه آژانس ها باعث نارضایتی شدید شهروندان شده است. یکی از شهروندان به ماه خبر میگوید:روزانه برای جابجایی فرزندانمان ناچاریم از آژانس استفاده کنیم که متاسفانه قیمت کرایه ها به شکل افسارگسیخته ای

با آغاز فصل مدارس و دانشگاه ها استفاده شهروندان از آژانس های مسافربری افزایش یافته است. اما در این میان افزایش خودسر کرایه آژانس ها باعث نارضایتی شدید شهروندان شده است.

یکی از شهروندان به ماه خبر میگوید:روزانه برای جابجایی فرزندانمان ناچاریم از آژانس استفاده کنیم که متاسفانه قیمت کرایه ها به شکل افسارگسیخته ای افزایش یافته است.

این شهروند میگوید: برای افزایش قیمت ها به تاکسیرانی وسازمان حمل و نقل شهرداری مراجعه کردیم اما آنها میگویند آژانس ها باید شاکی خصوصی داشته باشند تا رسیدگی شود، اما اگر شکایتی نشود نمیتوانیم به این مسائل ورود کنیم. این دیگر چه قانونی ست که از آن سخن می گویند.

اگر قرار باشد همه شهروندان برای دریافت حق و حقوقشان که به خاطر کم کاری های مسئولین به آنها رسیده است شکایت کنند و شب و روز پیگیر شکایت ها شوند که دیگر وقتی برای زندگی نمی ماند.

یکی دیگر از شهروندان به ماه خبر گفت: قیمت مصوب مسیر ماهشهر قدیم به ناحیه ۲۰هزارتومان است که در مواردی به ۳۵هزارتومان هم رسیده است.

این شهروند میگوید: با تاکسیرانی تماس گرفتم که بگویم اینها دارند تخلف میکنند؛ در جواب میگویند بیا شکایت کن. خب پس کار شما به عنوان ناظر چیست؟!

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.